Матрац Simpler Spirit Silence Plus 150x190
Фото 7 | від 2 155 до 2 710 грн. Порівняти ціни 3 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 110 кг Висота:6 см |
Модифікації Simpler Spirit Silence Plus 22
Характеристики
Simpler Spirit Silence Plus 150x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Simpler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Simpler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Simpler Spirit Silence Plus 150x190
Топпер Simpler Spirit Silence Plus 150х190 + бесплатная доставка | 2 445 грн. |
Матрац-топер Spirit Silence Plus 150х190 см | 2 155 грн. |
Топер-футон Spirit Silence Plus 150x190 | 2 710 грн. |
Закрити
Рекомендуємо