Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Краса та гігієна   /   Масажери для тіла   /   SKG

Масажний пояс SKG H5

Фото - Масажер для тіла SKG H5
Відео 3Фото 9
SKG H5
Тип
масажний пояс
Кількість програм
4 шт.
Кількість швидкостей
3 шт.
Застосування
шия
плечі
Режими
інфрачервоного тепла
шиацу
роликовий
точковий
Підігрів
Таймер
Джерело живлення
акумулятор / 2000 мАгод /
Зарядка від USB
Час роботи
90 хв
Час зарядки
3 год
Вага
1.13 кг
Офіційний сайт
skg.com
Дата додавання на E-Katalog
травень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SKG 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SKG.

Купити SKG H5

Усі ціни 15 →

SKG Масажер SKG H5 Mini Neck&Shoulder Gray White (42124)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
2 999 грн.

Масажер Шиацу SKG H5 Mini Neck?Shoulder Massager (42124) Акція!

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись

Масажер Шіацу skg h5 Mini NeckShoulder Massager (42124)

Tviy-Dim.comЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
3 175 грн.

SKG H5 Mini Neck&Shoulder Massager (42124)

Tehnomart.comЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
2 996 грн.

Масажер Шіацу SKG H5 Mini Neck and Shoulder Massager (42124) UA 42124

Sota.storeМенше року
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
2 915 грн.
ще 10 пропозицій

Динаміка цін на SKG H5

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди