Сковорідка Smile MPC-20 20 см
Фото 3 |
Smile MPC-20 20 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Smile 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Smile.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Smile MPC-20 20 см
Сковорода SMILE MPC-20/9/01 Сковорідка 20 см SMILE | 498 грн. |
Сковорода Smile MPC-20/9/01 marble | 538 грн. |
Сковорода SMILE MPC-20/9/01 Сковорідка 20 см SMILE | 594 грн. |
Модификації Smile MPC-20
Ціни на Smile MPC-20 |
---|---|---|---|---|
Smile MPC-20 20 см | від 498 грн. | 3 пропозиції | ||
Smile MPC-28 28 см | від 711 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →