Ківш Ardesto Gemini AR1908SS
Фото 3 |
Ardesto Gemini AR1908SS 0.8 л 1.8 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto Gemini AR1908SS
Усі ціни 15 →ARDESTO Gemini 0,8 л (AR1908SS) | 459 грн. |
ARDESTO Gemini 0,8 л (AR1908SS) | 459 грн. |
Ківш Ardesto Gemini 0.8 л (AR1908SS) AR1908SS | 456 грн. |
Ardesto Ківш Ardesto Gemini 0.8 л (AR1908SS) AR1908SS | 456 грн. |
Ківш Ardesto Gemini Salerno, 0.8 л, сірі ручки із силіконом, нержавіюча ст | 459 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Ardesto Gemini AR1908SS
Ціни на Ardesto Gemini AR1908SS |
---|---|---|---|---|
Ardesto Gemini AR1908SS | від 429 грн. | 15 пропозицій | ||
Ardesto Gemini AR1918SS | від 493 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →