Сковорідка Smile MPC-28 28 см
Фото 3 |
Smile MPC-28 20 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Smile 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Smile.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Smile MPC-28 28 см
Сковорода SMILE MPC-28/11/01 Сковорідка 28 см | 711 грн. |
Пательня SMILE Stardust MPC-28/11/01 | 2 220 грн. |
Сковорода Smile MPC-28/9/01 marble | 817 грн. |
Сковорода гриль Smile MPC-28/11/01 | 817 грн. |
Сковорода SMILE MPC-28/11/01 Сковорідка 28 см | 848 грн. |
Модификації Smile MPC-28
Ціни на Smile MPC-28 |
---|---|---|---|---|
Smile MPC-20 20 см | від 498 грн. | 3 пропозиції | ||
Smile MPC-28 28 см | від 711 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →