Ківш Maestro Basic MR3513-16S
Фото 6 |
Maestro Basic MR3513-16S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro Basic MR3513-16S
Усі ціни 20 →Maestro MR-3513-16S | 580 грн. |
Maestro 3513-16S-MR | 312 грн. |
Ківш із нержавіючої сталі Maestro MR 3513-16S 2.1л 16см Basic | 549 грн. |
Ківш 2,1 л Maestro MR-3513-16S | 636 грн. |
Ківш 2,1 л Maestro MR-3513-16S | 761 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →