Ваги Sogo BAB-SS-3980
Sogo BAB-SS-3980 |
|
Оснащені функцією пам'яті останніх 10 вимірів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sogo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sogo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sogo BAB-SS-3980
Усі ціни 7 →Ваги підлогові SOGO BAB-SS-3980 | 496 грн. |
Ваги підлогові SOGO BAB-SS-3980 | 443 грн. |
Ваги підлогові BAB-SS-3980 Вес від 2 кг до 150 кг– Точність: 100 г. Визнач | 525 грн. |
SOGO Ваги підлогові SOGO BAB-SS-3980 | 496 грн. |
Ваги підлогові SOGO BAB-SS-3980 | 465 грн. |
Ваги підлогові SOGO BAB-SS-3980 | 442 грн. |
Весы напольные SOGO BAB-SS-3980 | 726 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →