Плита Sogo COC-SS-10255 білий
Sogo COC-SS-10255 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sogo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sogo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sogo COC-SS-10255 білий
Настільна плита SOGO COC-SS-10255 | 589 грн. |
Настільна плита SOGO COC-SS-10255 | 755 грн. |
Газова плита SOGO COC-SS-10255 | 655 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →