Ручний відпарювач SOKANY DF-019
SOKANY DF-019 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SOKANY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SOKANY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SOKANY DF-019
Усі ціни 10 →Відпарювач ручний для одягу SOKANY DF-019 | 1 401 грн. |
Відпарювач ручний SOKANY (DF-019) (29-14-16069) | 1 034 грн. |
Відпарювач ручний SOKANY (DF-019) 1500 Вт 14,5х26,5 см блакитний (14-14-16 | 1 034 грн. |
Відпарювач ручний для одягу SOKANY DF-019 | 1 380 грн. |
Відпарювач ручний для одягу SOKANY DF-019 парогенератор вертикальний 1500В | 1 195 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →