Тостер SOKANY HJT-022
Відео 3Фото 8 |
SOKANY HJT-022 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SOKANY HJT-022
Усі ціни 11 →Тостер для хліба Sokany HJT-022 - 6 температурних режимів на 700 Вт | 629 грн. |
Тостер Sokany HJT-022 700 Вт для хліба 6 температурних режимів на 2 скибоч | 629 грн. |
Тостер Sokany HJT-022 Slice Toaster 700W | 629 грн. |
Тостер для хліба Sokany HJT022 6 температурних режимів на 2 скибочки з під | 660 грн. |
Тостер для хліба Sokany HJT-022 6 ступенів прожарювання на 2 скибочки тост | 802 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості тостера / бутербродниці SOKANY HJT-022:
- Кнопка "Відміна"
РекомендуємоПорівняти в таблиці →