Блендер SOKANY SK-1729 нержавіюча сталь
Фото 4 |
SOKANY SK-1729 |
|
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SOKANY SK-1729 нержавіюча сталь
Усі ціни 13 →Блендер занурювальний ручний Sokany SK-1729 із сенсорним керуванням, стале | 1 569 грн. |
Блендер занурювальний Sokany SK-1729 800 Вт з нержавійки 8 режимів швидкос | 1 569 грн. |
Блендер занурювальний Sokany SK-1729 800W | 1 569 грн. |
Блендер ручний занурювальний з нержавіючої сталі 800 Вт 8 режимів швидкост | 1 569 грн. |
Блендер ручний занурювальний з нержавіючої сталі 800 Вт 8 режимів швидкост | 1 200 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →