Контактний гриль SOKANY SK-204 сріблястий
Відео 1Фото 6 |
SOKANY SK-204 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SOKANY SK-204 сріблястий
Електрогриль контактний Sokany SK-204 з антипригарним покриттям, сталь | 1 950 грн. |
Електрогриль контактний Sokany SK-204 з антипригарним покриттям, сталь. | 1 899 грн. |
Електрогриль прижимний сендвічниця 2000 Вт двостороннє швидке нагрівання а | 2 132 грн. |
Електричний гриль Sokany SK-204 2000W Чорний із сірим із антипригарним пок | 1 895 грн. |
Сендвічниця Sokany SK-204 електрогриль притискний бутербродниця гриль тост | 1 919 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →