SSD Solidigm P41 Plus SSDPFKNU010TZX1 1 ТБ
Відео 12Фото 8 |
Solidigm SSDPFKNU010TZX1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Solidigm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Solidigm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Solidigm P41 Plus SSDPFKNU010TZX1 1 ТБ
Усі ціни 37 →Solidigm P41 Plus 3D NAND 1TB M.2 (2280 PCI-E) (SSDPFKNU010TZX1) SSDPFKNU0 | 3 005 грн. |
Накопитель SSD M.2 2280 1TB P41 PLUS SOLIDIGM (SSDPFKNU010TZX1) | 3 096 грн. |
Solidigm M.2 2280 1TB P41 Plus (SSDPFKNU010TZX1) | 2 938 грн. |
Solidigm M.2 2280 1TB P41 Plus (SSDPFKNU010TZX1) | 2 856 грн. |
SSD-накопичувач Solidigm P41 Plus 1TB M.2 NVMe (SSDPFKNU010TZX1) | 2 909 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Solidigm P41 Plus SSDPFKNU010TZX1
Ціни на Solidigm P41 Plus SSDPFKNU010TZX1 |
---|---|---|---|---|
Solidigm P41 Plus SSDPFKNU512GZX1 512 ГБ | від 1 729 грн. | 39 пропозицій | ||
Solidigm P41 Plus SSDPFKNU010TZX1 1 ТБ | від 2 430 грн. | 38 пропозицій | ||
Solidigm P41 Plus SSDPFKNU020TZX1 2 ТБ | від 4 799 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →