SSD GOODRAM PX500 GEN.2 SSDPR-PX500-01T-80-G2 1 ТБ
Фото 3 |
GOODRAM SSDPR-PX500-01T-80-G2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM PX500 GEN.2 SSDPR-PX500-01T-80-G2 1 ТБ
Усі ціни 65 →GoodRAM PX500 G.2 3D NAND 1TB M.2 (2280 PCI-E) NVMe x4 (SSDPR-PX500-01T-80 | 2 499 грн. |
Накопитель SSD M.2 2280 1TB PX500 Goodram (SSDPR-PX500-01T-80-G2) | 2 625 грн. |
Накопичувач SSD 1TB GOODRAM PX500 M.2 2280 PCIe 3.0 x4 NVMe 3D TLC (SSDPR- | 2 300 грн. |
SSD диск Goodram PX500 G.2 1 TB (SSDPR-PX500-01T-80-G2) SSDPR-PX500-01T-80 | 2 299 грн. |
Ssd накопичувач Goodram PX500 G.2 1 TB (SsdPR-PX500-01T-80-G2) | 2 399 грн. |
ще 20 пропозицій
хороший особливо за свою ціну не доліків не побачивши для простого користувача те що треба ціна, швидкість, назва поки що нічого Noves 1: користуюся GOODRAM SSDPR-PX500-512-80-G2 кілька місяців |
Дешево, все працює чудово, швидкий. Швидкість, дешевизна, якість Нічого Artem Zabavka: користуюся GOODRAM SSDPR-PX500-512-80-G2 кілька місяців |
Додати відгук
11 серпня 2023, 12:53
Болтик #
В комплекте есть болт или как он там называеться чтобы прикрепить к материнской плате? А если нет то где его можно взять?
Модификації GOODRAM PX500 GEN.2 SSDPR-PX500-01T-80-G2
Ціни на GOODRAM PX500 GEN.2 SSDPR-PX500-01T-80-G2 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM PX500 GEN.2 SSDPR-PX500-256-80-G2 256 ГБ | від 1 029 грн. | 65 пропозицій | ||
GOODRAM PX500 GEN.2 SSDPR-PX500-512-80-G2 512 ГБ | від 1 449 грн. | 67 пропозицій | ||
GOODRAM PX500 GEN.2 SSDPR-PX500-01T-80-G2 1 ТБ | від 2 249 грн. | 67 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →