SSD Patriot Memory P300 M.2 P300P1TBM28 1 ТБ
Відео 13Фото 5 |
Patriot Memory P300P1TBM28 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Купити Patriot Memory P300 M.2 P300P1TBM28 1 ТБ
Усі ціни 61 →Patriot P300 1TB M.2 (2280 PCI-E) NVMe x4 (P300P1TBM28) P300P1TBM28 | 2 619 грн. |
Накопитель SSD M.2 2280 1TB Patriot (P300P1TBM28) | 2 910 грн. |
Накопичувач SSD 1TB Patriot P300 M.2 2280 PCIe 3.0 x4 NVMe TLC (P300P1TBM2 | 2 427 грн. |
SSD диск Patriot P300 1TB M.2 2280 PCIe NVMe 3.0 x4 TLC (P300P1TBM28) P300 | 2 498 грн. |
Ssd накопичувач Patriot P300 1 TB (P300P1TBM28) | 2 609 грн. |
Ціна та якість Чи не знайшов. користуюся Patriot Memory P300P256GM28 кілька місяців |
бравши на 512ГБ. на диво все дуже добре працює, оскільки чекавши чогось гіршого, бравши за 800грн і за таку ціну все окей. та приблизно все за свою ціну нічого |
Вітер змін
Patriot P300 — яскравий представник бюджетних твердотільних накопичувачів нової хвилі. Виконаний в новомодному форматі M. 2 NVMe, причому з повноцінними чотирма лініями PCI-E 3.0, а не звуженими x2, як торішні моделі. Але варто при цьому лише трішки більше найпростіших 2.5" SATA SSD. А ось «начинка», як це часто буває у бюджетних SSD, може відрізнятися. Представлена прямо зараз у вітчизняному роздробі модифікація Patriot P300, яку легко розпізнати за друкованій платі чорного кольору (обсяги від 256 ГБ до 1 ТБ), побудована на базі зв'язки контролера Silicon Motion SM2263XT і 64-шарової флеш-пам'яті 3D TLC виробництва IMFT (спільного підприємства Intel і Micron).
Основна версія
Контролер SM2263XT має два ядра ARM Cortex-R5 та працює з флеш-пам'яттю в чотириканальному режимі. А от власного оперативного буфера у SSD немає, але він надходить хитріше — використовує в якості кеша частина оперативної пам'яті ПК або ноутбука (технологія Host Memory Buffer).З одного боку, SSD з'їдає полгигабайта ОЗП, а, з іншого, пам'ять у сучасних ПК швидка 64+64-бітна DDR4, тоді як впаянная або інтегрована в інші бюджетні SSD — повільна 16-бітна DDR3. Саме завдяки технології HBM, Patriot P300 демонструє завидне, як для свого класу, показник IOPS — до 290 тисяч.
Золота середина
Лінійні ж швидкості читання і запису середні: 2100 і 1650 МБ/с відповідно. Причому у разі запису дуже великих файлів швидкість знижується до 300 МБ/с. Це в будь-якому разі перевершує показники 2.5-дюймових SATA SSD, але все ж поступається флагманським PCI-E 3.0 SSD, як то Patriot Viper VPN100 зі швидкостями 3450/3000 МБ/с.
Альтернативна версія
Друга ж модифікація Patriot P300 (друкована плата синього кольору, від 128 ГБ до 2 ТБ), яка вже помічена в закордонних інтернет-магазинах, і, ймовірно, незабаром з'явиться в продажу і у нас, ґрунтується на зв'язці контролера Phison E13T і флеш-пам'яті 3D QLC виробництва Kioxia (нова назва напівпровідникового підрозділу Toshiba). Цей теж двоядерний чотириканальний контролер є прямим конкурентом вищезазначеного SM2263XT, але має невеликий інтегрований ОЗП-кеш.
Обидві хороші
А ось флеш-пам'ять Toshiba/Kioxia 3D QLC у «синьої» версії Patriot P300 хоч і в теорії має на третину менший гарантований ресурс перезапису (320 ТБ для терабайтної моделі), але на практиці завдяки більш щільного компонування (96 шарів комірок пам'яті) працює так само швидко, як TLC. У результаті, виходить, що немає особливої різниці, яку з модифікацій Patriot P300 (чорну або синю) брати — обидві однаково швидкі.
Модификації Patriot Memory P300 M.2 P300P1TBM28
Ціни на Patriot Memory P300 M.2 P300P1TBM28 |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory P300 M.2 P300P128GM28 128 ГБ | від 517 грн. | 63 пропозиції | ||
Patriot Memory P300 M.2 P300P256GM28 256 ГБ | від 775 грн. | 78 пропозицій | ||
Patriot Memory P300 M.2 P300P512GM28 512 ГБ | від 1 330 грн. | 65 пропозицій | ||
Patriot Memory P300 M.2 P300P1TBM28 1 ТБ | від 2 239 грн. | 62 пропозиції | ||
Patriot Memory P300 M.2 P300P2TBM28 2 ТБ | від 4 084 грн. | 61 пропозиція |
Швидкість відповідає заявленим даним.