SSD Solidigm P41 Plus SSDPFKNU020TZX1 2 ТБ
Відео 12Фото 8 |
Solidigm SSDPFKNU020TZX1 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Solidigm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Solidigm.
Купити Solidigm P41 Plus SSDPFKNU020TZX1 2 ТБ
Усі ціни 36 →Solidigm P41 Plus 3D NAND 2TB M.2 (2280 PCI-E) (SSDPFKNU020TZX1) SSDPFKNU0 | 5 389 грн. |
Накопитель SSD M.2 2280 2TB P41 PLUS SOLIDIGM (SSDPFKNU020TZX1) | 5 385 грн. |
Solidigm P41 Plus 2 Tb (SSDPFKNU020TZX1) | 5 217 грн. |
Solidigm P41 Plus 2 Tb (SSDPFKNU020TZX1) | 5 071 грн. |
SSD-накопичувач Solidigm P41 Plus 2TB M.2 NVMe (SSDPFKNU020TZX1) | 5 249 грн. |
Молодий стартап
Solidigm P41 Plus - SSD-диск від молодого американського стартапу, заснованого колишніми інженерами Intel та Hynix. Виконаний у сучасному форматі M.2 NVMe та працює по швидкій шині PCI-Express 4.0. Завдяки цьому SSD сумісний не тільки з настільними комп'ютерами, але і з ігровою консоллю PlayStation 5, для якої є обов'язковою четверта версія PCIe.
Слабко нагрівається
А помірне нагрівання робить Solidigm P41 Plus гарним вибором ще й для ноутбуків, у тому числі тонких ультрабуків. Досягається низьке тепловиділення використанням контролера Silicon Motion SM2269XT, який виготовлений за енергоефективним техпроцесом TSMC 12 нанометрів. А індекс XT означає відсутність потреби в окремій мікросхемі оперативного буфера.
Розумні алгоритми
Натомість SSD використовує частину загальносистемної оперативної пам'яті за технологією Host Memory Buffer, що підвищує швидкодію і при цьому знижує собівартість. Швидкість послідовного читання та запису великих файлів у 2-терабайтної версії Solidigm P41 Plus може досягати 4125 та 3325 МБ/с відповідно. А дрібні файли обробляються на швидкості до 540 тисяч IOPS (операцій введення-виведення в секунду).
Модификації Solidigm P41 Plus SSDPFKNU020TZX1
Ціни на Solidigm P41 Plus SSDPFKNU020TZX1 |
---|---|---|---|---|
Solidigm P41 Plus SSDPFKNU512GZX1 512 ГБ | від 1 729 грн. | 40 пропозицій | ||
Solidigm P41 Plus SSDPFKNU010TZX1 1 ТБ | від 2 430 грн. | 39 пропозицій | ||
Solidigm P41 Plus SSDPFKNU020TZX1 2 ТБ | від 4 799 грн. | 37 пропозицій |