SSD Apacer AS2280P4X AP1TBAS2280P4X-1 1 ТБ
Apacer AP1TBAS2280P4X-1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer AS2280P4X AP1TBAS2280P4X-1 1 ТБ
Усі ціни 55 →Накопитель SSD M.2 2280 1TB Apacer (AP1TBAS2280P4X-1) | 2 670 грн. |
SSD накопичувач Apacer AS2280P4X 1TB (AP1TBAS2280P4X-1) | 2 369 грн. |
Накопичувач SSD 1TB Apacer AS2280P4X M.2 PCIe 3.0 3D TLC (AP1TBAS2280P4X-1 | 2 260 грн. |
SSD диск Apacer AS2280P4X 1TB (AP1TBAS2280P4X-1) AP1TBAS2280P4X-1 | 2 290 грн. |
Ssd накопичувач Apacer AS2280P4X 1 TB (AP1TBAS2280P4X-1) | 2 948 грн. |
ще 20 пропозицій
Ціна (на момент покупки у травні 2023 року), трирічна гарантія, показники швидкості. Очевидних немає. Якщо пожартувати - то 1 Тб мені вже мало, вже треба 2 )) Олександр Котелевський: користуюся Apacer AP1TBAS2280P4X-1 кілька місяців |
Додати відгук
Модификації Apacer AS2280P4X AP1TBAS2280P4X-1
Ціни на Apacer AS2280P4X AP1TBAS2280P4X-1 |
---|---|---|---|---|
Apacer AS2280P4X AP256GAS2280P4X-1 256 ГБ | від 856 грн. | 41 пропозиція | ||
Apacer AS2280P4X AP512GAS2280P4X-1 512 ГБ | від 1 413 грн. | 54 пропозиції | ||
Apacer AS2280P4X AP1TBAS2280P4X-1 1 ТБ | від 2 255 грн. | 55 пропозицій | ||
Apacer AS2280P4X AP2TBAS2280P4X-1 2 ТБ | від 4 214 грн. | 53 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Тут показую встановлення в ноутбук -
https://youtu.be/BUhFVfDymnc?si=LtEd8VHFxMshBFcL&t=1674