Магістральний фільтр Solomon 8010 1 (000008876)
Solomon 8010 1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Solomon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Solomon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Solomon 8010 1
Фільтр грубого очищення SOLOMON SUPER 8010 косий 1" 500 мкм 000008876 | 421 грн. |
Фільтр грубого очищення SOLOMON S 1″ SUPER 8010 8694900301538 | 421 грн. |
Фільтр грубого очищення SOLOMON SUPER 8010 косий 1" 500 мкм 000008876 | 421 грн. |
Модификації Solomon 8010 1
Ціни на Solomon 8010 1 |
---|---|---|---|---|
Solomon 8010 1/2 | від 157 грн. | 3 пропозиції | ||
Solomon 8010 1 | від 421 грн. | 3 пропозиції | ||
Solomon 8010 3/4 | від 279 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →