Саундбар Sonos Arc
Відео 22Фото 9 |
Sonos Arc |
|
Всеспрямоване звучання. Dolby Atmos. Wi-Fi, LAN, HDMI/eARC. Підтримка потокових сервісів, синхронізація із пультом ТБ. Гучний зв'язок. Сенсорне керування.
Arc – саундбар із просторовим звуком, від компанії Sonos, представлений у 2020 році. Акустика з багатими можливостями підключення позиціонується як частина розумного будинку. Саундбар Sonos Arc довжиною 114 см випускається у білому та чорному кольорі, кріпиться на спеціальну стійку або до стіни. Модель оснащена 11-ма різноспрямованими динаміками, що в сукупності з технологією Dolby Atmos дає детальний, об'ємний звук будь-якого жанру, музика, фільм, новини або гра. Arc підтримує підключення через HDMI/eARC, оптичний кабель і Wi-Fi, має LAN інтерфейс. З інших особливостей: підтримка потокового аудіо через фірмовий додаток Sonos, сенсорне керування, а також за допомогою пульта від ТВ та гучного зв'язку.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sonos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sonos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sonos Arc
Усі ціни 93 →Домашній кінотеатр Sonos 3.1 Arc & Sub (Black) ARC31BLK | 112 134 грн. |
Саундбар Sonos Arc White ARCG1EU1 | 59 990 грн. |
Sonos Arc Black ARCG1EU1BLK | 62 420 грн. |
Домашний кинотеатр Sonos Arc White (ARCG1EU1) | 52 995 грн. |
Домашній кінотеатр Sonos Arc White (ARCG1EU1) | 53 196 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →