Ігрова приставка Sony PlayStation 4 Ultimate Player Edition + Gamepad + Game
Відео 56Фото 13 | Товар застарів 12 999 грн. Розширений ігровий набір, що складається з приставки, комплекту з двох джойстиків управління для спільної гри з одним, а також диска з сучасною грою, яка дозволяє «відчути» пристрій відразу після покупки. Що ж стосується самої консолі, то перед нами класична модель Sony PlayStation 4, яка побачила світ у 2013 році. Тим не менш, пристрій практично не втратило актуальності ні в плані апаратної начинки, ні в плані програмного забезпечення. Так, «під капотом» перебувати 8-ядерний процесор і 8 ГБ оперативної пам'яті, що дозволяє без будь-яких проблем запускати сучасні ігри в роздільній здатності аж до FullHD. Обсяг вбудованого накопичувача збільшений до 1 ТБ. Підтримувані носії DVD і Blu-ray, а також USB-пристрою (передбачено 2 порти USB 3.0). Особливість програмної частини — інтеграція з п...ортативної консолі Vita, включаючи можливість віддаленої гри. |
Sony PlayStation 4 Ultimate Player Edition + Gamepad + Game |
|
Розширений ігровий набір, що складається з приставки, комплекту з двох джойстиків управління для спільної гри з одним, а також диска з сучасною грою, яка дозволяє «відчути» пристрій відразу після покупки. Що ж стосується самої консолі, то перед нами класична модель Sony PlayStation 4, яка побачила світ у 2013 році. Тим не менш, пристрій практично не втратило актуальності ні в плані апаратної начинки, ні в плані програмного забезпечення.
Так, «під капотом» перебувати 8-ядерний процесор і 8 ГБ оперативної пам'яті, що дозволяє без будь-яких проблем запускати сучасні ігри в роздільній здатності аж до FullHD. Обсяг вбудованого накопичувача збільшений до 1 ТБ. Підтримувані носії DVD і Blu-ray, а також USB-пристрою (передбачено 2 порти USB 3.0). Особливість програмної частини — інтеграція з портативної консолі Vita, включаючи можливість віддаленої гри.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Відгуки 126 | 3 5 25 90 |
Ігри, сама система, геймпад Дуже багато години потрібно приділити приставці, якщо хочеш пограти у все :) Holdy: користуюся Sony PlayStation 4 кілька місяців |
Найбільш луща консоль у міру Все сподобалося:) Нічого поганого:) користуюся Sony PlayStation 4 більше року |
Покупкою дуже задоволений, здорово скоротати вечір за грою на дивані. Тішить великий вибір ексклюзивних ігор. Однозначно рекомендую до покупки. Це абсолютно новий ігровий досвід. Простота та зручність використання. Грати на дивані на великому телевізорі набагато цікавіше, аніж за комп'ютерним столом. Занурення у віртуальну реальність глибше, ніж на ПК. Якщо ви по-справжньому захоплюєтеся іграми, то ps4 дійсно ідеальний варіант за якістю складання та продуктивності, кількістю ігор та простотою використання. Задоволений, що придбав. Продуктивність в іграх, зручний геймпад, приставку можна використовувати як мультимедійний центр, простота використання. Дорогі ігри швидко стираються накладки на стиках. Oleksandr Haivan: користуюся Sony PlayStation 4 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Модификації Sony PlayStation 4 Ultimate Player Edition + Gamepad + Game
Ціни на Sony PlayStation 4 Ultimate Player Edition + Gamepad + Game |
---|---|---|---|---|
Sony PlayStation 4 | від 18 532 грн. | 1 пропозиція | ||
Sony PlayStation 4 + Game | від 30 094 грн. | 1 пропозиція | ||
Sony PlayStation 4 Ultimate Player Edition | від 18 286 грн. | 3 пропозиції |
be/z-k2zTxS1RE