Ігрова приставка Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition + Game
Відео 13Фото 3 | 21 149 грн. Купити! Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition 1Tb + God of War Ragnarok (русскаяUp2date.com.uaЗ нами 5 років (Київ) Гарантія: 18 міс. Поскаржитись |
Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition + Game |
|
Зменшена версія PlayStation 5 Digital Edition з можливістю встановлення дисковода (придбається окремо) та трохи збільшеною пам'яттю (1 ТБ замість 825 ГБ).
У комплекті немає підставки для вертикальної установки консолі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition + Game
Ціни на Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition + Game |
---|---|---|---|---|
Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition | від 18 500 грн. | 62 пропозиції | ||
Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition + Gamepad | від 21 299 грн. | 9 пропозицій | ||
Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition + PlayStation Portal | від 31 798 грн. | 1 пропозиція | ||
Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition + Game | від 21 149 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →