Ігрова приставка Sony PlayStation 4 Ultimate Player Edition
Відео 56Фото 13 |
Sony PlayStation 4 Ultimate Player Edition |
|
Об'єм накопичувача збільшений до 1 ТБ. Привід Blu-ray. Підтримка звуку 7.1. 2 порти USB 3.0.
Прогресивна ігрова консоль, що поєднує солідний функціонал оригінальної PlayStation 4 із збільшеним удвічі накопичувачем — в даному випадку об'єм жорсткого диска складає 1 ТБ, що може помітно полегшити життя завзятим гравцям. Побудовано пристрій на процесорі AMD Jaguar, спеціально розробленому для приставок; оперативної пам'яті встановлено 8 ГБ. Вбудований оптичний привод дає можливість працювати з дисками Blu-ray. Можливостей відеоприскорювача в ігровій приставці Sony PlayStation 4 Ultimate Player Edition вистачає для відтворення Full HD картинки; а звукова система підтримує звук аж до 7.1.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sony PlayStation 4 Ultimate Player Edition
Sony PlayStation 4 1TB | 18 680 грн. |
Sony PlayStation 4 Ultimate Player Edition + Game | 18 286 грн. |
Sony PlayStation 4 1TB | 19 614 грн. |
Відгуки 126 | 3 5 25 90 |
Граю багато, доки все подобається. Свої гроші Плей Стейшн відпрацьовує. Раніше грав на комп'ютері, тільки тепер зрозумів, для чого потрібні приставки. Відчуття зовсім інші, гейпадом керувати набагато зручніше, навіть у шутерах. Приставка дуже крута! Багато класних ігор, постійно виходить щось нове, жодних проблем із консоллю поки що не відбувалося – все працює як годинник. Приваблює дизайн, стоїть вертикально, так набагато зручніше – практично не займає місце. Що стосується самого ігрового процесу, то тут все дуже добре – грати комфортно, все працює дуже швидко, жодних проблем із глюками чи налаштуваннями. Зручний магазин: все логічно розбите за категоріями, реклами практично немає. Консоль працює майже безшумно. Відбитки пальців на ній, звичайно, залишаються, але легко стираються. Чи не гріється і не сильно збирає пил.
Для мене головне в консолі - це геймпад, він просто шикарний. Дуже зручно лежить у руці, всі кнопки натискаються легко, але в той же час фактично ніколи не буває випадкових натискань. Не знаю із чим це пов'язано, але ігри завантажуються на жорсткий диск дуже довго (інтернет у мене хороший). Одного разу тупо безвісти зникли збереження від ФІФИ. користуюся Sony PlayStation 4 Ultimate Player Edition місяць і більше |
Консоль ідеально підходить навіть у 2023 році для бюджетного геймінгу. Рекомендую! Більш детальний відгук від мене можете знайти тут: https://youtu. Ігри, сама система, геймпад Дуже багато години потрібно приділити приставці, якщо хочеш пограти у все :) Holdy: користуюся Sony PlayStation 4 кілька місяців |
Найбільш луща консоль у міру Все сподобалося:) Нічого поганого:) користуюся Sony PlayStation 4 більше року |
Показано 3 з 126 відгуків
ще 10 відгуків
Показано 3 із 35 запитань
ще 15 запитань
Відеоогляди
Модификації Sony PlayStation 4 Ultimate Player Edition
Ціни на Sony PlayStation 4 Ultimate Player Edition |
---|---|---|---|---|
Sony PlayStation 4 | від 18 532 грн. | 1 пропозиція | ||
Sony PlayStation 4 + Game | від 30 094 грн. | 1 пропозиція | ||
Sony PlayStation 4 Ultimate Player Edition | від 18 286 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →