Ігрова приставка Sony PlayStation 4 Slim 500Gb + Gamepad + Game
Відео 52Фото 12 | 15 949 грн. Купити! Игровая консоль Sony Playstation 4 Slim 500Gb + FC 24 (русская версия) + DUp2date.com.uaЗ нами 5 років (Київ) Гарантія: 18 міс. Поскаржитись |
Sony PlayStation 4 Slim 500Gb + Gamepad + Game |
|
Зменшені розміри і перероблений дизайн в порівнянні з оригінальною Playstation 4. Wi-Fi ac. Bluetooth 4.0. Підтримка звуку 7.1. 2 порти USB 3.0.
Оптичний вихід відсутній.
Спеціальний ігровий набір, що складається з четвертого покоління ігрової приставки Sony PlayStation, відразу ж двох фірмових джойстиків Dualshock 4 для спільної гри з одним, а також самої ігор. Завдяки цьому, купуючи подібний комплект користувач відразу після покупки може приступити до гри. Конкретно в цьому наборі передбачена більш стильна і компактна Slim-модифікація популярної приставки з 500-Гб вбудованої пам'яті — це одна з молодших моделей в колекції, але, тим не менш, її можливостей цілком достатньо як для того, щоб тримати скачаними улюблені ігри, так і для фільмів, музики та ін Що ж стосується самого диска з грою, то її вибір залежить від кожного конкретного магазину — обов'язково зверніть увагу на це перед купівлею товару.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
0 0 8 42 |
Ексклюзиви та все Особисто для мене не вдається звикнути до геймпаду користуюся Sony PlayStation 4 Slim 500Gb + Gamepad + Game більше року |
Купував у грудні 2021, версія на 1ТБ та 3 гри (The last of us, God of war, Days gone). Дуже задоволений, але все ж таки в 2022 році раджу купувати PS5, або в крайньому випадку PS4 Pro. За час використання жодного разу не підводила. Простір у використанні, стабільність, невеликий розмір, часті розпродажі ігор, багато хороших ігор. El Barto: користуюся Sony PlayStation 4 Slim 1Tb кілька місяців |
ПС4 своє віджила, час написати відгук! Стабільність
Синхронізація Комфорт Управління Продуктивність
Маркетинг (зокрема ексклюзиви, які виконують роль гачка) PS PLUS Дорожнеча |
Показано 3 з 50 відгуків
ще 10 відгуків
30 червня 2022, 19:54
А до такого телевізора можна під'єднати плейстейшен 4 слім ? #
А можливо під'єднати цю плейстейшен до цього телевізора Bravis LED-32M8000?
30 червня 2022, 08:00
Все ли игры которые идут на пс 4 про, можно играть на пс 4 слим #
Все ли игры которые идут на пс 4 про, можно играть на пс 4 слим
Показано 3 із 57 запитань
ще 15 запитань
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості ігрової приставки Sony PlayStation 4 Slim 500Gb + Gamepad + Game:
- Комплектується ігровою гарнітурою
Модификації Sony PlayStation 4 Slim 500Gb + Gamepad + Game
Ціни на Sony PlayStation 4 Slim 500Gb + Gamepad + Game |
---|---|---|---|---|
Sony PlayStation 4 Slim 500Gb | від 7 892 грн. | 28 пропозицій | ||
Sony PlayStation 4 Slim 500Gb + Gamepad | від 14 599 грн. | 2 пропозиції | ||
Sony PlayStation 4 Slim 500Gb + Gamepad + Game | від 15 949 грн. | 1 пропозиція | ||
Sony PlayStation 4 Slim 500Gb + Game | від 13 349 грн. | 13 пропозицій | ||
Sony PlayStation 4 Slim 1Tb | від 13 600 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →