Карта пам'яті Sony SD SF-G Tough Series 32 ГБ (SF-G32T)
Фото 4 |
Sony SDHC SF-G Tough Series 32Gb |
|
Швидкий і витривалий накопичувач даний, що забезпечує надійність інформації, що зберігається в найбільш екстремальних умовах. Мапа виготовляється в монолітному корпусі, в якому буквально «замуровані» електронні компоненти та контактні майданчики. Для моделі заявлений клас захисту IP68 - Sony SDHC SF-G Tough Series 32Gb стійко витримує падіння, зберігає працездатність при зануренні під воду на 5-метрову глибину протягом 72 годин, виявляє стійкість до згинання в поперечній площині (простіше кажучи, не ламається).
Також SD-флешка може похвалитися стійкістю до ультрафіолетового та рентгенівського випромінювання. Модель адресована фотографам та відеографам, які ведуть зйомку на відкритому повітрі у складних умовах. При роботі по інтерфейсу UHS-II картка забезпечує швидкість запису і читання даних на рівні до 300 МБ/с, чого з лишком вистачить для швидкого оперування великими масивами інформації в режимі серійної фотозйомки або запису відео ультрависокого дозволу (4К і вище). Зазначимо, що для реалізації потенціалу накопичувача підтримка UHS-II має бути заявлена у специфікаціях відповідного обладнання. Це стабільна та надійна професійна карта пам'яті з високою швидкістю при тривалій інтенсивній роботі.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Купити Sony SD SF-G Tough Series 32 ГБ
Усі ціни 23 →Аксесуар SONY SF32TG | 4 199 грн. |
Карта пам`яті Sony SDHC 32GB C10 UHS-II U3 V90 R300/W299MB/s Tough (SF32TG | 4 199 грн. |
SONY SDHC 32GB Class 10 UHS-II U3 V90 Tough (SF32TG) | 4 199 грн. |
Sony 32 GB SDHC UHS-II U3 V90 TOUGH SF32TG | 4 090 грн. |
Модификації Sony SD SF-G Tough Series
Ціни на Sony SD SF-G Tough Series |
---|---|---|---|---|
Sony SD SF-G Tough Series 32 ГБ | від 3 686 грн. | 23 пропозиції | ||
Sony SD SF-G Tough Series 64 ГБ | від 6 561 грн. | 30 пропозицій | ||
Sony SD SF-G Tough Series 128 ГБ | від 9 920 грн. | 31 пропозиція |