Карта пам'яті Sony SDXC SF-E Series UHS-II 64 ГБ (SF-E64/T1)
Відео 1Фото 7 |
Sony SDXC SF-E Series UHS-II 64Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sony SDXC SF-E Series UHS-II 64 ГБ
Усі ціни 17 →Аксесуар SONY SFE64A.ET4 | 1 999 грн. |
Карта пам'яті SONY SDXC 64GB C10 UHS-II U3 V60 R270/W45MB/s (SFE64A.ET4) | 1 999 грн. |
Карта памяти Sony sdxc 64gb c10 uhs-ii u3 v60 R270/W45MB/s Entry sfe64a.et | 2 261 грн. |
Карта пам'яті SONY SDXC 64GB C10 UHS-II U3 V60 R270/W45MB/s (SFE64A.ET4) | 1 999 грн. |
Карта пам'яті Sony 64GB SDXC class 10 UHS-II U3 V30 (SFE64A.ET4) | 2 293 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Sony SDXC SF-E Series UHS-II
Ціни на Sony SDXC SF-E Series UHS-II |
---|---|---|---|---|
Sony SDXC SF-E Series UHS-II 64 ГБ | від 1 999 грн. | 18 пропозицій | ||
Sony SDXC SF-E Series UHS-II 128 ГБ | від 3 499 грн. | 17 пропозицій | ||
Sony SDXC SF-E Series UHS-II 256 ГБ | від 5 500 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →