Карта пам'яті Sony SD SF-G Tough Series 128 ГБ (SF-G128T)
Фото 4 |
Sony SDXC SF-G Tough Series 128Gb |
|
Пило-, волого-, ударозахист
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sony SD SF-G Tough Series 128 ГБ
Усі ціни 29 →Аксесуар SONY SFG1TG | 13 999 грн. |
Карта пам`яті Sony SDXC 128GB C10 UHS-II U3 V90 R300/W299MB/s Tough (SFG1T | 13 999 грн. |
Карта пам`яті SONY 128GB SDXC C10 Tough UHS-II U3 V90 R300/W299MB/s Tough | 13 999 грн. |
Карта памяти Sony 128gb sdxc c10 uhs-ii u3 v90 R300/W299MB/s Tough sfg1tg | 13 940 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Sony SD SF-G Tough Series
Ціни на Sony SD SF-G Tough Series |
---|---|---|---|---|
Sony SD SF-G Tough Series 32 ГБ | від 3 686 грн. | 22 пропозиції | ||
Sony SD SF-G Tough Series 64 ГБ | від 6 584 грн. | 28 пропозицій | ||
Sony SD SF-G Tough Series 128 ГБ | від 9 920 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →