Карта пам'яті Sony XQD G Series 32 ГБ
Відео 3Фото 3 | Очікується у продажу 13 243 грн. Тип: XQD; Швидкість читання даних (МБ/с): 440; Швидкість запису даних (МБ/с): 400; |
Sony XQD G Series 32Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Sony XQD G Series
Ціни на Sony XQD G Series |
---|---|---|---|---|
Sony XQD G Series 64 ГБ | від 5 299 грн. | 8 пропозицій | ||
Sony XQD G Series 120 ГБ | від 8 100 грн. | 28 пропозицій | ||
Sony XQD G Series 240 ГБ | від 14 168 грн. | 30 пропозицій | ||
Sony XQD G Series 256 ГБ | від 13 243 грн. | 1 пропозиція |