Електробритва Soocas Electric Shaver S32
Фото 22 |
Soocas Electric Shaver S32 2022 рікзахист від вологи |
|
Ефективна та практична роторна акумуляторна електрична бритва з плаваючою головкою для комфортного вологого та швидкого сухого гоління. Відрізняється надійним захистом від води класу IPX7, високою якістю гоління, скромною вагою (181 г), інформаційним цифровим LED-дисплеєм та гідною автономністю. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для найширшого кола користувачів, які бажають придбати добротну роторну систему для гоління з оптимальним співвідношенням функціональності та вартості.
Плаваюча головка бритви Soocas Electric Shaver S32 забезпечує мінімальний тиск на шкіру, а три роторні двоконтурні ножі точно повторюють рельєф обличчя, акуратно зрізаючи волоски навіть у таких традиційно проблемних місцях як куточки рота, носогубна складка, підборіддя і верхня частина шиї. Двоконтурна конструкція роторних ножів забезпечує широку площу охоплення і зрізає навіть найтонші і короткі волоски.
Бритва обладнана оригінальною системою керування та інформативною LED-індикацією, що показує необхідність очищення та рівень заряду вбудованої Li-Ion батареї. Користуватися цією моделлю можна навіть у душі (за бажанням з гелем або піною). Комплектується кабелем USB Type-C. Заряджається від будь-якого USB-сумісного побутового ЗП, включаючи powerbank-акумулятори або USB-порти ПК/ноутбуків.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Soocas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Soocas.
Купити Soocas Electric Shaver S32
Електробритва Soocas Multi-functional Men's grooming S32 | 1 499 грн. |
SOOCAS Multifunctional Men's Grooming S32 | 1 590 грн. |
Soocas S32 | 1 499 грн. |
Електробритва Soocas Multi-functional Men's grooming S32 | 1 769 грн. |
Електробритва Soocas Multi-functional Men'sgrooming S32 | 2 099 грн. |