Іригатор Soocas W3 Pro
Відео 16Фото 15 |
Soocas W3 Pro 2022 ріктаймер |
|
Компактний, легкий та продуктивний бездротовий акумуляторний іригатор для ретельного догляду за зубами, яснами та ротовою порожниною. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2022, який призначений для широкого кола користувачів, які бажають придбати багатофункціональний мобільний апарат. Стоматологи рекомендують поєднувати використання іригатора із застосуванням зубних щіток (спочатку чищення щіткою, потім іригатор).
Цей пристрій здатний ефективно виконувати чищення міжзубних проміжків від нальоту/залишків їжі, очищати ясенні кишені та масажувати ясна. Обробка виконується тонким пульсуючим струменем води під надмірним тиском, що запобігає небезпечному абразивному впливу на зубну емаль, що виникає при використанні щіток. Також іригатор Soocas W3 Pro легко справляється з очищенням ортодонтичних конструкцій, мостів, брекетів та вінірів.
Важливою перевагою цієї моделі є виражений масажний ефект, який має струмінь іригатора на ясна та ясен кишені. Ця процедура ефективно покращує кровопостачання, що позитивно позначається на стані м'яких тканин ясен і є найкращим засобом профілактики кровоточивості/запальних захворювань. Підтримує 3 режими роботи та комплектується 4-ма насадками: стандартною, для чищення язика, пародонтальною (догляду за яснами) та ортодонтичною (догляду за брекетами, коронками та мостами).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Soocas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Soocas.
Купити Soocas W3 Pro
Усі ціни 7 →Іригатор Soocas W3PRO Portable Oral Irrigator | 1 499 грн. |
Іригатор Soocas W3 Pro | 2 766 грн. |
Іригатор Soocas Portable Oral W3 Pro | 2 699 грн. |
Ирригатор Soocas W3 Pro | 2 772 грн. |
Ирригатор Soocas W3 Pro | 2 766 грн. |
Іригатор Soocas W3 Pro | 2 350 грн. |
Іригатор Soocas W3 PRO | 2 450 грн. |