Похідний ніж Spyderco Endura 4 K390 (C10FPK390)
Відео 6Фото 16 |
Spyderco Endura 4 K390 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Spyderco Endura 4 K390
Усі ціни 10 →Складной нож Spyderco Endura K390 blue C10FPK390 | 7 216 грн. |
Spyderco Endura 4 (C10FPK390) Blue | 7 220 грн. |
Нож Spyderco Endura, K390 blue (C10FPK390) | 7 220 грн. |
Ніж Spyderco Endura K390 Blue (C10FPK390) | 7 220 грн. |
Нож Spyderco Endura K390 Blue (C10FPK390) C10FPK390 | 7 220 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →