Мисливський ніж Spyderco Stok Drop Point
Відео 5Фото 16 |
Spyderco Stok Drop Point |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Spyderco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Spyderco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Spyderco Stok Drop Point
Нож туристический Spyderco Stok G-10 Drop Point (FB50GPOD) | 3 570 грн. |
Нож Spyderco Stok G-10 Drop Point Green (FB50GPOD) | 3 570 грн. |
Ніж Spyderco Stok G-10 Drop Point Green (FB50GPOD) FB50GPOD | 3 570 грн. |
Spyderco Ніж Spyderco Stok G-10 Drop Point Green (FB50GPOD) FB50GPOD | 3 570 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →