Очищувач повітря Stadler Form Viktor
Відео 8Фото 5 |
Stadler Form Viktor |
|
В один і той же час модель може похвалитися стильним дизайном і продуманої внутрішньої складової. Реалізована багатоступенева система фільтрації HPP Filter System, яка дозволяє очищати повітря від пилу і великих забруднень зразок шерсті тварин, так і від мікроорганізмів і тютюнового диму. Звернемо увагу, що реалізовано 5 рівнів, регулювання швидкості – це дозволяє максимально ефективно використовувати пристрій в приміщеннях різної площі (аж до 50 кв. м.). Додатково передбачений відсік для аромомасел.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stadler Form 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stadler Form.
Купити Stadler Form Viktor
Усі ціни 7 →Очищувач повітря Stadler Form Viktor Black (V-002) | 9 801 грн. |
Stadler Form Viktor | 11 972 грн. |
Очищувач повітря Stadler Form Viktor White (V-001) Viktor White (V-001) | 9 480 грн. |
Очиститель воздуха Stadler Form Viktor White (V-001) | 9 483 грн. |
Очисник повітря Stadler Form Viktor Black (V-002) | 10 835 грн. |
Очищувач повітря Stadler Form Viktor White (V-001) | 9 801 грн. |
Очищувач повітря Stadler Form Viktor Black (V-002) Viktor Black (V-002) | 9 524 грн. |
Швейцарська компанія Stadler Form завжди з особливою ретельністю підходить до дизайну своїх продуктів. Вони разюче виділяються на тлі «однокласників» неординарною зовнішністю. Яскраве підтвердження тому — повітроочисник Stadler Form V-001 Viktor.
Триступенева фільтрація
Спираючись на витончену «ногу», корпус моделі як ніби ширяє в повітрі. У його надрах знайшлося місце для трійці фільтруючих елементів, чотирьох вентиляторів і висувного контейнера для аромамасел. На першій з трьох ступенів очищення повітря проходить через попередній фільтр, що затримує волосся, шерсть і великі частинки пилу. Потім в роботу підключається миється електростатичний фільтр, який ефективно поглинає тютюновий дим і стримує елементи, прорвалися крізь першу лінію оборони. В кінці очищене повітря пропускається через вугільний фільтр, що служить для нейтралізації неприємних запахів.
Ароматизація
Багато власників Stadler Form V-001 Viktor нарікають на те, що процедуру очищення повітря в приміщенні супроводжує відчутний запах озону. Позбутися від нього можна за допомогою аромамасел. Головне, не перестаратися з їх об'ємом, оскільки велика концентрація ароматичних речовин чинить негативний вплив на пластмасові частини конструкції очисника повітря.
Функціональність
У моделі передбачено 5 швидкостей обертання вентиляторів, а також є функції таймер автовимкнення (2, 4, 8 годин) і нічний режим з приглушеним світлом світлодіодних індикаторів. Вночі прилад бажано включати на низьких обертах, оскільки його робота на високих швидкостях може супроводжуватися підвищеним рівнем шуму. Інших недоліків у повітроочисника немає — він чітко виконує поставлені цілі і підкреслює своєю присутністю будь-який сучасний інтер'єр.
Корисна порада. Не забувайте регулярно міняти фільтри, які підлягають заміні за регламентом — з часом їх ефективність знижується.
- Багатоступенева система фільтрації HPP Filter System
- V-001 — білий
- V-002 — чорний