Струбцина Intertool HT-6017 125 мм
Intertool HT-6017 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool HT-6017 125 мм
Усі ціни 6 →Струбцина тип "G" 5", довжина 125мм INTERTOOL HT-6017 | 299 грн. |
Струбцина тип "G" 5", довжина 125мм INTERTOOL HT-6017 | 189 грн. |
Струбцина тип "G", довжина 125 мм INTERTOOL HT-6017 | 219 грн. |
Струбцина тип "G" 5", довжина 125мм INTERTOOL HT-6017 | 199 грн. |
Струбцина тип "G" 5", довжина 125 мм INTERTOOL HT-6017 (83300) | 199 грн. |
Струбцина G-тип Intertool 5" 125 мм (HT-6017) | 207 грн. |
Модификації Intertool HT-6017
Ціни на Intertool HT-6017 |
---|---|---|---|---|
Intertool HT-6014 50 мм | від 75 грн. | 9 пропозицій | ||
Intertool HT-6015 75 мм | від 115 грн. | 9 пропозицій | ||
Intertool HT-6016 100 мм | від 165 грн. | 10 пропозицій | ||
Intertool HT-6017 125 мм | від 189 грн. | 7 пропозицій | ||
Intertool HT-6018 150 мм | від 269 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →