Стрічкова шліфмашина Stal SSh 7685 (58155)
Stal SSh 7685 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stal SSh 7685
Шліфувальна машина стрічкова Сталь СШ 7685 | 2 374 грн. |
Стрічкова шліфмашина СТАЛЬ SSh 7685 | 1 672 грн. |
Шліфмашина стрічкова Сталь СШ 7685 | 1 559 грн. |
Шліфмашина стрічкова Сталь СШ 7685 | 1 398 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →