Болгарка Stal KShM 96-125 R (107848)
Stal KShM 96-125 R |
|
Модель {KShM 96-125} без передустановки числа обертів, а в моделі KShM 96-125 R є передустановка числа обертів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stal KShM 96-125 R
Болгарка (угловая шлифмашина) Сталь КШМ 96-125P | 1 055 грн. |
Болгарка Сталь КШМ 96-125 P 107850 | 1 049 грн. |
Сталь КШМ 96-125 Р КШМ96-125Р | 1 095 грн. |
Шліфмашина кутова СТАЛЬ КШМ 96-125 Р (BP107848) | 1 094 грн. |
Болгарка Сталь КШМ 96-125 P | 1 238 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →