Болгарка Stal KShM 72-125 (107853)
Stal KShM 72-125 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stal KShM 72-125
Усі ціни 7 →Болгарка (угловая шлифмашина) Сталь КШМ 72-125 | 956 грн. |
Болгарка Сталь КШМ 72-125 107853 | 944 грн. |
Болгарка Сталь КШМ 72-125 (107853) | 940 грн. |
Сталь КШМ 72-125 КШМ72-125 | 949 грн. |
Шліфмашина кутова СТАЛЬ КШМ 72-125 (BP107853) | 949 грн. |
Болгарка Сталь КШМ 72-125 | 1 109 грн. |
Кутова шліфувальна машина СТАЛЬ КШМ 72-125 | 849 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →