Сковорідка Stalgast Platinum 35361 36 см
Очікується у продажу 2 974 грн. Тип: класична; Розмір: Макс. розмір (см): 36; Об'єм (л): 4; Товщина стінок (мм): 4; Висота стінок (см): 5.5; Матеріал сковороди: алюміній; Матеріал ручок: метал; Антипригарне покриття: тефлонове; Функції та можливості: Комплектація: Країна походження бренду: Польща; |
Stalgast Platinum 35361 |
|
Підходить для газових і електричних плит.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stalgast 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stalgast.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Stalgast Platinum 35361
Ціни на Stalgast Platinum 35361 |
---|---|---|---|---|
Stalgast Platinum 35201 20 см | від 791 грн. | 2 пропозиції | ||
Stalgast Platinum 35241 24 см | від 894 грн. | 4 пропозиції | ||
Stalgast Platinum 35281 28 см | від 1 167 грн. | 4 пропозиції | ||
Stalgast Platinum 35321 32 см | від 1 389 грн. | 4 пропозиції |