Сковорідка Stalgast Platinum 35321 32 см
Stalgast Platinum 35321 |
|
Підходить для газових і електричних плит.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stalgast 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stalgast.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stalgast Platinum 35321 32 см
Сковорода Stalgast Platinum 32 см (035321) | 1 395 грн. |
Сковорода алюмінієва з антипригарним покриттям Stalgast Platinum 320 мм 03 | 2 231 грн. |
Сковорода алюмінієва Stalgast Platinum 32 см (035321) | 1 554 грн. |
Модификації Stalgast Platinum 35321
Ціни на Stalgast Platinum 35321 |
---|---|---|---|---|
Stalgast Platinum 35201 20 см | від 791 грн. | 2 пропозиції | ||
Stalgast Platinum 35241 24 см | від 896 грн. | 4 пропозиції | ||
Stalgast Platinum 35281 28 см | від 1 171 грн. | 4 пропозиції | ||
Stalgast Platinum 35321 32 см | від 1 395 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →