Набір посуду Krauff Elite 26-238-046
Krauff Elite 26-238-046 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff Elite 26-238-046
Набір посуду Krauff 8 предметів 26-238-046 (27232) | 5 943 грн. |
Набор посуды Krauff 8 предметов 26-238-046 (27232) | 5 943 грн. |
Набір посуду Krauff, 8 предметів 26-238-046 | 2 875 грн. |
Krauff 8 пр. (26-238-046) 8пр.(26-238-046) | 2 876 грн. |
Комплектация:
- ковш с крышкой 1.9 л, 16 см
- кастрюля с крышкой 2.6 л, 18 см
- кастрюля с крышкой 3.6 л, 20 см
- кастрюля с крышкой 6.1 л, 24 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →