Ківш Tefal Duetto+ G7192355
Фото 4 |
Tefal Duetto+ G7192355 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Duetto+ G7192355
Усі ціни 17 →TEFAL DUETTO+ G7192355 | 1 425 грн. |
TEFAL DUETTO+ G7192355 | 1 418 грн. |
TEFAL Duetto+ 2 л, нержавеющая сталь (G7192355) | 1 269 грн. |
Ківш Tefal DUETTO+ 18 см G7192355 | 1 269 грн. |
Ковш с крышкой Tefal Duetto+ 18 см 2 л G7192355 | 1 269 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →