Клейовий пістолет Stanley GR50 (STHT6-70417)
Фото 9 |
Stanley GR50 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley GR50
Усі ціни 34 →STANLEY STHT6-70417 | 1 297 грн. |
Клейовий пістолет професійний Stanley STHT6-70417 11.3 мм | 1 297 грн. |
Пістолет клейовий FatMax® GR50 для професійного використання STANLEY STHT6 | 1 297 грн. |
Пістолет клейовий Stanley GR50 (STHT6-70417) STHT6-70417 | 1 297 грн. |
Клеевой пистолет Stanley (STHT6-70417) | 1 297 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →