Відпарювач одягу SteamOne Minilys Plus
SteamOne Minilys Plus |
|
Стаціонарний відпарювач з можливостями вертикального відпарювання та доливання води під час відпарювання.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SteamOne Minilys Plus
Усі ціни 10 →Відпарювач SteamOne Minilys Plus | 8 358 грн. | ![]() |
| 7 875 грн. | ![]() |
| 6 521 грн. |
Отпариватель SteamOne Minilys Plus | 5 599 грн. |
| 6 999 грн. | ![]() |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →