Масляний обігрівач Stenson 236834-9 9 секц 2 кВт
Stenson 236834-9 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stenson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stenson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stenson 236834-9 9 секц 2 кВт
Обігрівач Stenson 236834-9 масляний потужність 2000W | 2 617 грн. |
Обігрівач Stenson 236834-9 масляний потужність 2000W | 3 052 грн. |
Обігрівач масляний Stenson 236834-9 потужність 2000W 9 секцій | 2 029 грн. |
Обігрівач Stenson 236834-9 масляний потужність 2000W | 2 393 грн. |
Модификації Stenson 236834-9
Ціни на Stenson 236834-9 |
---|---|---|---|---|
Stenson 236834-7 7 секц 1.5 кВт | від 1 360 грн. | 7 пропозицій | ||
Stenson 236834-9 9 секц 2 кВт | від 2 029 грн. | 4 пропозиції | ||
Stenson 236834-11 11 секц 2.5 кВт | від 1 840 грн. | 7 пропозицій | ||
Stenson 236834-13 13 секц 2.5 кВт | від 2 052 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →