Масляний обігрівач Heinner HOH-Y09WB 9 секц 2 кВт
Heinner HOH-Y09WB 9 секц 2 кВт 11 секц 2.5 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Heinner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Heinner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Heinner HOH-Y09WB 9 секц 2 кВт
Усі ціни 18 →Масляный радиатор heinner hoh-y09wb | 2 845 грн. |
Heinner HOH-Y09WB | 2 499 грн. |
Оливний (масляний) радіатор Heinner HOH-Y09WB | 2 499 грн. |
Обогреватель Heinner HOH-Y09WB | 2 798 грн. |
Обогреватель HEINNER HOH-Y09WB | 2 989 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Heinner HOH-Y09WB
Ціни на Heinner HOH-Y09WB |
---|---|---|---|---|
Heinner HOH-Y09WB 9 секц 2 кВт | від 1 999 грн. | 19 пропозицій | ||
Heinner HOH-Y11WB 11 секц 2.5 кВт | від 2 531 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →