Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Обігрівачі   /   Масляні радіатори   /   ECG

Масляний обігрівач ECG OR 1570 9 секц
1.5 кВт

Фото - Масляний радіатор ECG OR 1570 9 секц 1.5 кВт
Відео 2Фото 6
ECG OR 1570
Колір
Тип
масляний радіатор
Нагрівальний елемент
спіраль
Керування
поворотний перемикач
Джерело живлення
електромережа
Максимальна потужність
1500 Вт / 1000/500 Вт /
Площа обігріву
15 м²
Кількість секцій
9
Функції
термостат
Захист
захист від перегріву
Встановлення (монтаж)
підлоговий
Колеса для переміщення
Габарити (ВхШхГ)
54x35x25 см / вага — 7.2 кг /
Дата додавання на E-Katalog
жовтень 2019
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ECG 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ECG.

Купити ECG OR 1570 9 секц
1.5 кВт

Масляний радіатор ECG OR 1570 OR-1570 white

Потужність 1500 Вт (500/1000/1500), 7 секцій, ручка і колеса для зручності перенесення, дуже тиха робота, термін гарантії - 2 роки
Euro-technika.com.uaЗ нами 8 років
(Львів)
Поскаржитись
2 159 грн.

Обігрівач ECG OR 1570

Обігрівач ECG OR 1570 — це ефективний масляний обігрівач з потужністю 1500 Вт, який забезпечує швидке та рівномірне нагріванн... щея приміщень площею до 40 м². Оснащений сімома нагрівальними панелями та трьома рівнями потужності, він дозволяє легко налаштовувати комфортну температуру. Конструкція з 13 панелями та діатермічним маслом гарантує безшумну роботу і збереження тепла навіть після
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
3 696 грн.

Масляний обігрівач-радіатор ECG OR-1570 білий

Маркетплейс: Rozetka.ua  Wide Range З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 800 грн.

Масляний радіатор EСG OR-1570

Маркетплейс: Rozetka.ua  SHEF LIFE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 339 грн.

Масляний обігрівач ECG OR 1570

Маркетплейс: Rozetka.ua  AmiD З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 693 грн.

Динаміка цін на ECG OR 1570 9 секц
1.5 кВт

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди