Масляний обігрівач Stenson 236834-11 11 секц 2.5 кВт
Stenson 236834-11 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stenson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stenson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stenson 236834-11 11 секц 2.5 кВт
Усі ціни 7 →Обігрівач масляний 2500W Stenson 236834-11 | 1 840 грн. |
Обігрівач масляний 2500W Stenson 236834-11 | 2 738 грн. |
Обігрівач Stenson 236834-11 масляний потужність 2500W | 3 001 грн. |
Обігрівач Stenson 236834-11 масляний потужність 2500W | 3 331 грн. |
Обігрівач масляний 2500W Stenson 236834-11 | 2 042 грн. |
Обігрівач масляний Stenson 236834-11 потужність 2500W 11 секцій | 2 284 грн. |
Обігрівач Stenson 236834-11 масляний потужність 2500W | 2 730 грн. |
Модификації Stenson 236834-11
Ціни на Stenson 236834-11 |
---|---|---|---|---|
Stenson 236834-7 7 секц 1.5 кВт | від 1 360 грн. | 7 пропозицій | ||
Stenson 236834-9 9 секц 2 кВт | від 2 029 грн. | 4 пропозиції | ||
Stenson 236834-11 11 секц 2.5 кВт | від 1 840 грн. | 7 пропозицій | ||
Stenson 236834-13 13 секц 2.5 кВт | від 2 052 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →