Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Кухонне приладдя   /   Харчові контейнери   /   Stenson

Харчовий контейнер Stenson NP-55

Фото - Харчовий контейнер Stenson NP-55
Stenson NP-55
Колір
Тип
контейнер
Макс. об'єм
3500 мл
Розміри (ВхШхГ)
124х250х178 мм
Матеріал
пластик
Форма
прямокутна
Призначення
для їжі
Функції
використання в НВЧ-печі
кришка з застібками
Країна походження бренду
Україна
Офіційний сайт
stenson.com.ua
Дата додавання на E-Katalog
липень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stenson 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stenson.

Купити Stenson NP-55

Усі ціни 14 →

Контейнер харчовій з ручками Stenson NP-55 3,5 л

Маркетплейс: Rozetka.ua  Каперс З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
163 грн.

Контейнер харчовий із ручками Stenson NP-55 3,5 л

Маркетплейс: Rozetka.ua  GRAND LIFE З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
131 грн.

Контейнер харчовий Stenson NP 55ш 3.5 л з ручками розмір 17.8х25х12.4 см пластиковий (NP 55ш)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Легенда З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
247 грн.

Контейнер харчовий з ручками Stenson NP-55 3.5л 17.8х25х12.4см

Маркетплейс: Rozetka.ua  Легенда З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
262 грн.

Контейнер харчовий з ручками Stenson NP-55ш 3.5л 17.8х25х12.4см Чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  Легенда З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
ще 9 пропозицій

Динаміка цін на Stenson NP-55

Модификації Stenson NP-55

Ціни на Stenson NP-55
Stenson NP-53 від 105 грн.8 пропозицій
Stenson NP-54 від 139 грн.7 пропозицій
Stenson NP-55 від 131 грн.14 пропозицій
Stenson NP-63 від 189 грн.11 пропозицій