Бойлер Stiebel Eltron PSH 150 WE-R (236235)
Stiebel Eltron PSH 150 WE-R |
|
Вхід і вихід ГВП підключається знизу, підключення до теплообмінника ліворуч.
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stiebel Eltron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stiebel Eltron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Stiebel Eltron PSH 150 WE-R
Ціни на Stiebel Eltron PSH 150 WE-R |
---|---|---|---|---|
Stiebel Eltron PSH 80 WE-R | від 16 400 грн. | 1 пропозиція | ||
Stiebel Eltron PSH 120 WE-R | від 29 520 грн. | 1 пропозиція | ||
Stiebel Eltron PSH 150 WE-R | від 32 185 грн. | 1 пропозиція | ||
Stiebel Eltron PSH 200 WE-R | від 35 301 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →