Бойлер Stiebel Eltron PSH 30 Universal EL
Відео 3 |
Stiebel Eltron PSH 30 Universal EL |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stiebel Eltron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stiebel Eltron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості водонагрівача Stiebel Eltron PSH 30 Universal EL:
- Система самодіагностування з виводом кодів помилок на дисплей
- Максимальний робочий тиск — 6 бар
Модификації Stiebel Eltron PSH 30 Universal EL
Ціни на Stiebel Eltron PSH 30 Universal EL |
---|---|---|---|---|
Stiebel Eltron PSH 30 Universal EL | від 20 582 грн. | 1 пропозиція | ||
Stiebel Eltron PSH 50 Universal EL | від 21 976 грн. | 3 пропозиції | ||
Stiebel Eltron PSH 80 Universal EL | від 23 288 грн. | 1 пропозиція | ||
Stiebel Eltron PSH 100 Universal EL | від 23 862 грн. | 3 пропозиції | ||
Stiebel Eltron PSH 120 Universal EL | від 24 846 грн. | 1 пропозиція | ||
Stiebel Eltron PSH 150 Universal EL | від 27 224 грн. | 1 пропозиція |
Рекомендуємо