Електрогенератор Stier SNS-200
Фото 8 |
Stier SNS-200 |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stier 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stier.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stier SNS-200
Усі ціни 7 →Инверторный генератор STIER SNS 200 с экономичным режимом 146614 | 9 900 грн. |
Генератор бензиновый инверторный Stier SNS-200 2000 W | 10 120 грн. |
Инверторный бензиновый генератор Stier SNS-200 2kW | 13 999 грн. |
STIER SNS-200 | 22 890 грн. |
Инверторный бензиновый генератор Stier SNS-200 2kW | 13 999 грн. |
Інверторний бензиновий генератор Stier SNS-200 2kW | 8 999 грн. |
Инверторный бензиновый генератор STIER SNS-200 | 16 399 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →